(093)586-04-44

Часто задавані питання

Чому знайомства "speed dating kiev" користуються такою високою популярністю?

Знайомства у Києві у форматі «Швидкі побачення» має низку переваг: усі учасники вечора знайомляться особисто – це дає змогу одразу впізнати людину в процесі спілкування. Психологи стверджують, що 5-7 хвилин цілком достатньо, щоб склалося перше враження про співрозмовника.

Знайомлячись наживо, учасники значно економлять час. Кілька хвилин особистого спілкування можна порівняти довгим годинам листування через інтернет. Ви одразу бачите кандидата та розумієте, чи хочете продовжувати спілкування чи ні.

Можливість знайти пару, взявши участь лише в одному чи двох швидких побаченнях. Більше половини наших учасників продовжують спілкування з кандидатом, який сподобався після вечірки. Імовірність того, що ваша симпатія виявиться взаємною, дуже велика.

Як проходять швидкі побачення тет-а-тет у Києві?

Вечірка швидких побачень (speed dating kiev) є 15-20 знайомств тет-а-тет по 5-7 хвилин кожне. Саме така кількість пар та час на спілкування є оптимальною, виходячи з відгуків наших гостей. Після кожного побачення звучить сигнал і чоловіки пересідають за наступний столик.

Таким чином, за вечір кожен чоловік познайомиться з кожною дівчиною та кожна дівчина познайомиться з кожним чоловіком. Карта взаємних симпатій, заповнена кожним учасником, допомагає нам визначити симпатії та цього ж вечора надіслати гостям заходи на електронну пошту номера телефонів усіх, кому вони сподобалися.

Скільки часу триває вечірка швидких побачень?

У середньому вечірка швидких побачень з Тет А Тет триває 2,5 - 3,5 години.

Які люди приходять на швидкі побачення? Який контингент?

У наших вечірках швидких побачень з Тет-А-теТ беруть участь люди, які відповідають заявленим віковим категоріям (дівчата віком від 18 до 40 років, чоловіки віком від 24 до 45 років). На вечірках можна зустріти гостей різних професій та інтересів. Це можуть бути підприємці, художники, фотографи, менеджери та багато інших.

Фотографії учасників попередніх заходів Ви можете переглянути на нашому сайті або в інстаграм: https://www.instagram.com/speed_dating_kiev_tetate...

У чому приходити на вечірку Speed Dating у Києві?

Стиль одягу Ви вибираєте самі. Залежно від ваших уподобань, це може бути класичний або casual. Головне, щоб ви виглядали охайно. У нас немає строгих обмежень за дрес-кодом, але спортивний одяг вкрай небажаний.

Про що говорити із співрозмовниками на швидких побаченнях?

Головна мета вечора швидких побачень – провести приємний час та познайомитися з добрими людьми. Тому поводьтеся природно. Ми створюємо затишну та теплу атмосферу на наших вечірках, щоб учасники могли почуватися комфортно, а розмова будувалась легко та невимушено. Можна трохи розповісти про свої захоплення, дізнатися про інтереси співрозмовника.

З якою метою приходять на швидкі побачення?

Перша та основна причина відвідування швидких знайомств – пошук другої половинки. Так кажуть близько 80% учасників.

Проте це не єдина причина, через яку ви можете стати учасником такого заходу.

За словами наших гостей, після кількох побачень багато хто відчуває приплив сил і ще кілька днів перебувають у піднесеному настрої.

Ще одна причина спробувати швидкі знайомства – пошук нових контактів, для розширення можливостей. Всі ми живемо в соціумі, і потребуємо ділових зв'язків, нової інформації та знань. Саме швидкі знайомства дадуть вам можливість знайти свою половинку, а також добре провести час у колі яскравих та веселих людей.

Чи можна на швидких побаченнях знайти серйозні стосунки?

Так! Дівчата та чоловіки, які приходять, перебувають у пошуку своєї другої половинки. Саме тому заходи такі популярні та ефективні при пошуку партнера для серйозних відносин.

Насправді, чоловіки і дівчата, націлені на серйозні стосунки, оскільки стосунки є для дівчат великим пріоритетом, а для чоловіка, що складався, хорошим "двигуном". Зважаючи на все це, можемо з упевненістю заявляти, що на наших заходах ви маєте всі шанси знайти свою половинку.

Багато учасників експрес побачень зустріли свою другу половинку на наших вечірках. Більшість пар уже живуть разом, а деякі навіть відсвяткували весілля та народили дітей.

Чому варто відвідати саме вашу вечірку?

Ми маємо досвід організації швидких побачень у Києві понад 10 років і стежимо, щоб наші гості відчували себе комфортно, обираємо найкращі ресторани у самому центрі Києва. Гарні затишні зали, різноманітність напоїв, романтична атмосфера та достатня відстань між столами дозволяють гостям спілкуватися комфортно та не чути інших.

Чим швидкі побачення відрізняються від сайтів знайомств?

Швидкі знайомства значною мірою відрізняються від сайтів знайомств. Найважливіша відмінність "speed dating" - це живе спілкування! Ви відразу бачите людину і розумієте, чи хочете продовжувати з нею спілкування надалі чи ні.

На швидких знайомствах не можна сховатися за фотографією з Photoshop або видати себе за того, ким не є. Не можна забувати і про те, що дуже складно уявити, що думають онлайн-учасники сайтів знайомств і які їх справжні цілі. Часто відбувається так, що після того, як люди почали онлайн-спілкування на сайті знайомств, їхня зустріч може бути найсильнішим розчаруванням, тому що їхні очікування не відповідає дійсності. Саме на швидких побаченнях Ви значною мірою захищені від подібних ситуацій.

Щоб записатись на найближчий захід, заповніть форму:

наверх

дякуємо,

ми скоро з вами зв'яжемося